Інструкція для ефективної реалізації дистанційного навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського та розміщення навчальних курсів на Платформі дистанційного навчання Сікорський


Для розміщення дистанційних курсів та проведення онлайн-навчання студентів у віртуальному навчальному середовищі Moodle, викладачам необхідно заповнити форму реєстрації.

 

1. Якщо Ви вперше реєструєтесь на Moodle, то для отримання облікового запису викладачу необхідно заповнити форму нижче. Ваш обліковий запис буде активовано на наступну добу після реєстрації.

2. Після отримання доступу до свого майбутнього дистанційного курсу від адміністраторів, необхідно завантажити навчальні матеріали в нього.

3. Обов’язковою інформацією, крім навчальних матеріалів, є Робоча навчальна програма дисципліни, відомості про авторів та розробників (ПІБ, факультет, кафедра, посада, контактні дані).

 

4. При розробленні дистанційних курсів особливу увагу потрібно приділити тестам. Бажано використовувати всі види тестів, які доступні в системі Moodle.

 

5. Викладачі можуть самостійно розробляти необхідні для навчального процесу елементи дистанційних курсів та тести та завантажувати їх у систему.

 

6. Для підвищення якості дистанційного навчання рекомендується використовувати відеолекції та інтерактивні можливості платформи «Сікорський» для спілкування зі студентами та здійснення контролю за навчальним процесом.

 

Отримати інформацію щодо самостійної роботи з Moodle-3.6 можна на ресурсі YouTube або в Інтернеті.

 

7. Викладачів, які розробили дистанційні курси в Moodle і досі не розмістили їх на WEB-ресурсах, просимо надати можливість розмістити їх на платформі «Сікорський» через адміністраторів системи.

 

8. Реєстрація студентів на дистанційний курс відбувається виключно викладачами та розробниками курсів. Для цього потрібно:

  • завантажити шаблон для реєстрації студентів
  • заповнити його та надіслати адміністраторам;
  • після отримання від адміністраторів логінів і паролів студентів, викладачі мають надати їх студентам.
Download
Дані, які потрібно надіслати для реєстрації СТУДЕНТІВ на Moodle
log_st1-student.xls
Microsoft Excel Table 59.0 KB

Для використання Google Workspace for Education при створенні та впровадженні дистанційних курсів викладачам необхідно отримати аккаунт у домені @lll.kpi.ua.

 

Для цього необхідно заповнити форму реєстрації у Google Workspace for Education

Після реєстрації та модерації Вашої заявки, адміністратор надішле на пошту пароль та логін до акаунту, з яким Ви зможете створювати дистанційни курси та використовувати всі доступні інструменти та сервіси Google Workspace for Education.

 

Викладач може самостійно реєструвати слухачів на свої курси - як за запрошенням через email, так і через публікацію коду доступу до навчального курсу .

 

Важливо! Усі учні повинні мати gmail акаунт.

 

Якщо у Вас вже є учбовий курс у Сlassroom, то для розміщення  його на платформі Сікорський, заповніть заявку за посиланням нижче.