· 

Нові курси у Classroom


Всім відома сумна статистика успішних стартапів серед загальної кількості. Можна казати, що погана ідея, погані інвестори, тощо. Фактом є те, що багато стартаперів не мають чіткого розуміння, що саме треба робити з проектом. Тобто виходить, що можна прочитати багато книг, подивитись багато сюжетів про успішні стартапи, можна відвідати безліч лекцій, семінарів "Як зробити успішний стартап" і не отримати чітке розуміння "Що робити?".

 

Зараз ми підтримуємо багатогранну екосистему розвитку стартапів. Є стартап-школа. Кращі проекти ми рекомендуємо на фестиваль інноваційних проектів "Сікорські Челендж". З деякими проектами ми починаємо працювати в режимі "бізнес-інкубатор" – другий етап стартап-школи. Останній крок – старт підготовлених проектів. Створюється спільне підприємство для безпосереднього випуску та реалізації продукту стартапу. В цій роботі стартап-школі допомагають лабораторії КПІ, де можна спроектувати та зробити прототип рішення, перевірити його роботу.

 

Зараз стартап-школа першого рівня працює так.

 

Проводяться заняття за темами

· Відмінність стартапів від сталого бізнесу

· Бізнес- модель. Моделювання бізнес-моделі та обрання найбільш ефективного рішення

· Споживачі та споживчі властивості продукту. Розвиток продукту

· Підготовка презентації для інвестора

· Проведення ділових перемовин та презентацій

 

Ми не ставимо собі за мету проводити якийсь варіант бізнес-навчання. Ми ставимо собі за мету дати розуміння ЩО? робити та практичні навички ЯК? робити. Для цього дається багато вправ та практичних завдань. Різні проекти рухаються з різною швидкістю, тому багато уваги приділяється персональному менторінгу проектів. Робота з бізнес-моделлю, з споживчими властивостями продукту, позиціювання на ринку, тощо – є особистою роботою з кожним проектом окремо.

 

Окрема робота ведеться з презентаціями для інвестора. В складі нашої команди є сертифіковані фахівці з підготовки презентацій. Презентація має бути підготовлена для сприйняття людьми, що мають переважно бізнесовий погляд на стартапи. А більшість стартаперів мають технічний погляд на ті самі стартапи. Це не таке просте протиріччя, як хотілося б. Тому наша команда, маючи певний досвід, приділяє так багато уваги саме підготовці презентації для інвестора та проведенню презентації.

 

Все навчання традиційно завершується презентаціями стартапів. Це можливість спробувати переконливо провести презентацію, відповісти на доброзичливі питання та отримати досвід в бізнес-виступах. Ми вважаємо випуск стартап-школи дуже важливим етапом для стартапів.

 

Зазвичай, ми не закінчуємо роботу з стартапами, команди яких пройшли в нас навчання. Ми продовжуємо підтримувати ці проекти всіма доступними можливостями. Запрошуємо взяти участь в тематичних піч-сесіях, тематичних конкурсах та фестивалях. Пропонуємо нашим партнерам з різних інвестфондів ознайомитись з цими проектами. Для деяких проектів стартап-школа "Сікорські Челендж" стала гарним стартом на шляху бізнесу.

 

У системі G Suite FOR EDucation Ви можете ознайомитися з новим курсом практики запуску стартапа та майстер-класом по створенню презентації для інвестора. Переходьте за посиланням >>>